Pokladní sestava 15" dotykový monitor s Windows PC

Kód: 244
9 177 Kč –22 %
dotovana sada repasovana sestava sr
9 177 Kč –22 % 7 199 Kč 8 710,79 Kč včetně DPH
Skladem

Pokladní sestava 15" Windows PC obsahuje: 

 

Tato sestava je určená pouze pro Slovenský trh, kde se počítá s rozšířením o eKasu. 

Tato zvýhodněná cena platí pouze v případě zakoupení společně s licenci iKelp POS Mobile min. na 1 rok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladní sestava s 15" Windows PC s dotykovým displejem a repasovaným mini PC HP ProDesk 600 s operačním systémem Windows se hodí do všech větších i menším gastro provozů, nebo bufetů s výdejním oknem, které potřebují odolné zařízení s dlouhou živostností.

Dotykový monitor v elegantním provedení SLIM s pevnou konstrukcí, který je možné i uchytit na VESA držák. Kvalitní kovový stojan je zárukou bezpečného markování i v náročnějším prostředí.

Repasovaný mini PC HP  má rychlý výkon a odezvu při vykonávání několika úloh najednou. Mini PC je postaven na procesoru Intel Core, operační paměti 8GB, pevném disku 750GB a Windows 10 Home. K dispozici má dostatek konektorů pro připojení všech běžně používaných periferií a velký důraz je kladen na snadnou instalaci přívodních kabelů.

Sestavu je možné rozšířit o čtečku čárových kódů, která zefektivní Váš prodej nebo evidenci slev věrným zákazníkům, který používají vaše věrnostní karty.

Pokud prodáváte například prostřednictvím výdejního okna, určitě oceníte také možnost rozšíření o zákaznický displej, který je určen pro zobrazování účtenek a promoakcí zákazníkům. Umí zobrazovat jak fotografie ve volitelném pořadí, tak přehrávat videa.