Pokladní sestava 15" Windows All-in-one

Kód: 144
Akce Novinka Tip
22 313 Kč –28 %
Pokladní sestava 15 Windows
22 313 Kč –28 % 15 990 Kč 19 347,90 Kč včetně DPH
Skladem

Pokladní sestava 15" Windows obsahuje: 

 

Tato zvýhodněná cena platí pouze v případě zakoupení společně s licenci iKelp POS Mobile min. na 1 rok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladní sestava s 15" displejem a operačním systémem Windows se hodí do všech větších gastro provozů, nebo bufetů s výdejním oknem, které potřebují odolné zařízení s dlouhou živostnosti. Jedinečná mechanická konstrukce je zárukou dlouhé životnosti i v těch nejnáročnějších podmínkách. K dispozici má dostatek konektorů pro připojení všech běžně používaných periferií a velký důraz je kladený na snadnou instalaci přívodních kabelů.

Tato sestava je dodávaná společně s termo tiskárnou s ořezem, kterou připojíte buď přes USB nebo síťově pomocí LAN kabelu (Ethernet). Tiskárna má vysokou rychlost tisku 220 mm/s, tichý termální tisk a zabudovanou vyrovnávací paměť umožňující příjem dat během tisku. Obsahuje řídicí periferie pro ovládání externího zařízení, například pokladního šuplíku. Má také možnost nastavení hustoty tisku a tiskne na standardní 80 mm široký termopapír.

Sestavu je možné rozšířit o čtečku čárových kódů, která zefektivní Váš prodej nebo evidenci slev věrným zákazníkům, který používají vaše věrnostní karty.

Pokud prodáváte například prostřednictvím výdejního okna, určitě oceníte také možnost rozšíření o zákaznický displej, který je určen pro zobrazování účtenek a promoakcí zákazníkům. Umí zobrazovat jak fotografie ve volitelném pořadí, tak přehrávat videa.