ALL-IN-ONE MOBILE SK

Kód: 295
Dotované výrobcem SW
6 877 Kč –16 %
sunmi v2 1
6 877 Kč –16 % 5 727 Kč 6 929,67 Kč včetně DPH
Skladem
Termokotoučky 57/18 ?

Elegantní a přitom dostupný. První mobilní POS terminál s 5,5 ̎ LCD displejem slouží k přehlednějšímu užívání. Výsledkem je tenký terminál za velmi příznivou cenu, který své majitele překvapí svými praktickými i užitnými vlastnosti. 

Pokladní sestava mobilní obsahuje 

  • zařízení Sunmi P2 s tiskárnou

Tato zvýhodněná cena platí pouze v případě zakoupení společně s licenci iKelp POS Mobile min. na 1 rok

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní platební terminál s tiskárnou nabízí 5,5" displej, 1+8 GB paměti a slot na SD karty. Samozřejmostí je připojení přes WiFi nebo 4G. Pomocí dvojice kamer nemá problém skenovat jakýkoliv QR kód.

Sunmi P2 podporuje zpracování bezkontaktních, magnetických, popřípadě IC karet. Terminál tedy zvládá příjem všech běžných způsobů platby jako jsou Mastercard, Maestro, VISA i mobilních plateb Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay nebo Fitbit pay.

Tato verze platebního terminálu podporuje i stravenky. 

O tisk se stará integrovaná termotiskárna pro kotoučky o rozměru 58 × 40 mm. Rychlost tisku dosahuje až 70 mm/s.

Sunmi P2 umožňuje osadit dvojici SIM karet doplněnou jedním PSAM slotem. Terminál je tak možné snadno připojit přes mobilní sítě nebo Wi-Fi signál, ve specifikacích nechybí Bluetooth 4.2, rychlý procesor a dostatek výkonu.

Díky kvalitní konstrukci odolá Sunmi P2 pádu i z výšky jednoho metru. Zařízení je založené na operačním systému Android 7.1, díky baterii s kapacitou 2580 mAh nemusíte mít obavy ani o výdrž.

Mezi volitelným příslušenstvím nechybí praktická dobíjecí kolíbka či pouzdro na opasek.