Pokladní sestava 15" dotykový monitor s Windows PC

Kód: 282
13 890 Kč 16 806,90 Kč včetně DPH
Skladem
Termokotoučky 80/80 ?

Pokladní sestava 15" Windows PC obsahuje: 

  • Dotykový monitor 15,6" (repasovaný)
  • Mini PC HP ProDesk 600 (repasované)
  • tiskárna Bixolon SRP E300 USB/LAN
  • Licenci Windows 10 Home

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladní sestava s 15" Windows PC s repasovaným dotykovým displejem a repasovaným mini s operačním systémem Windows se hodí do všech větších i menším gastro provozů, nebo bufetů s výdejním oknem, které potřebují odolné zařízení s dlouhou živostností

Repasovaný mini PC má rychlý výkon a odezvu při vykonávání několika úloh najednou. Mini PC je postaven na procesoru Intel Core, minimální operační paměti 4GB, pevném disku 750GB a Windows 10 Home. K dispozici má dostatek konektorů pro připojení všech běžně používaných periferií a velký důraz je kladen na snadnou instalaci přívodních kabelů.

Tato sestava je dodávaná společně s termo tiskárnou s ořezem, kterou připojíte buď přes USB nebo síťově pomocí LAN kabelu (Ethernet). Tiskárna má vysokou rychlost tisku 220 mm/s, tichý termální tisk a zabudovanou vyrovnávací paměť umožňující příjem dat během tisku. Obsahuje řídicí periferie pro ovládání externího zařízení, například pokladního šuplíku. Má také možnost nastavení hustoty tisku a tiskne na standardní 80 mm široký termopapír.

Sestavu je možné rozšířit o čtečku čárových kódů, která zefektivní Váš prodej nebo evidenci slev věrným zákazníkům, který používají vaše věrnostní karty.

Pokud prodáváte například prostřednictvím výdejního okna, určitě oceníte také možnost rozšíření o zákaznický displej, který je určen pro zobrazování účtenek a promoakcí zákazníkům. Umí zobrazovat jak fotografie ve volitelném pořadí, tak přehrávat videa.