X-POS FULL TOUCH 14" SK

Kód: 337
Dotované výrobcem SW
9 177 Kč –17 %
249 1 dotovana sada repasovana sestava sr
9 177 Kč –17 % 7 567 Kč 9 156,07 Kč včetně DPH
Skladem

Pokladní sestava 14" Windows PC obsahuje: 

  • Dotykový monitor 14"  (repasovaný)
  • Mini PC HP (repasované)
  • Licenci Windows 11

 

Tato sestava je určená pouze pro Slovenský trh, kde se počítá s rozšířením o eKasu. 

Tato zvýhodněná cena platí pouze v případě zakoupení společně s licenci iKelp POS Mobile min. na 1 rok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladní sestava s 14" Windows PC s repasovaným dotykovým displejem a repasovaným mini PC s operačním systémem Windows se hodí do všech větších i menším gastro provozů, nebo bufetů s výdejním oknem, které potřebují odolné zařízení s dlouhou živostností.

Dotykový monitor  s pevnou konstrukcí, který je možné i uchytit na VESA držák. Kvalitní kovový stojan je zárukou bezpečného markování i v náročnějším prostředí.

Repasovaný mini PC má rychlý výkon a odezvu při vykonávání několika úloh najednou. Mini PC je postaven na procesoru Intel Core, min. operační paměti 4GB, pevném disku min. 320GB a Windows 11. K dispozici má dostatek konektorů pro připojení všech běžně používaných periferií a velký důraz je kladen na snadnou instalaci přívodních kabelů.

Sestavu je možné rozšířit o čtečku čárových kódů, která zefektivní Váš prodej nebo evidenci slev věrným zákazníkům, který používají vaše věrnostní karty.

Pokud prodáváte například prostřednictvím výdejního okna, určitě oceníte také možnost rozšíření o zákaznický displej, který je určen pro zobrazování účtenek a promoakcí zákazníkům. Umí zobrazovat jak fotografie ve volitelném pořadí, tak přehrávat videa.