X-POS FULL TOUCH 14"

Kód: 336
Dotované výrobcem SW
13 899 Kč –28 %
213 pokladni sestava 15 dotykovy monitor s windows pc
13 899 Kč –28 % 9 990 Kč 12 087,90 Kč včetně DPH
Skladem
Termokotoučky 80/80 ?

Pokladní sestava 14" Windows PC obsahuje: 

  • Dotykový monitor 14" (16:9) (repasovaný)
  • Mini PC  (repasované)
  • tiskárna Bixolon SRP E300 USB/LAN
  • Licenci Windows 11

Táto zvýhodněná cena platí pouze pro max. 1 ks na jedno IČO. 

Tato zvýhodněná cena platí pouze v případě zakoupení společně s licenci iKelp POS Mobile min. na 1 rok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladní sestava s 14" Windows PC s dotykovým displejem a repasovaným mini PC  s operačním systémem Windows se hodí do všech větších i menším gastro provozů, nebo bufetů s výdejním oknem, které potřebují odolné zařízení s dlouhou živostností.

Dotykový monitor v elegantním provedení SLIM s pevnou konstrukcí, který je možné i uchytit na VESA držák. Kvalitní kovový stojan je zárukou bezpečného markování i v náročnějším prostředí.

Repasovaný mini PC  má rychlý výkon a odezvu při vykonávání několika úloh najednou. Mini PC je postaven na procesoru Intel Core, operační paměti 8GB, pevném disku 750GB a Windows 11. K dispozici má dostatek konektorů pro připojení všech běžně používaných periferií a velký důraz je kladen na snadnou instalaci přívodních kabelů.

Tato sestava je dodávaná společně s termo tiskárnou s ořezem, kterou připojíte buď přes USB nebo síťově pomocí LAN kabelu (Ethernet). Tiskárna má vysokou rychlost tisku 220 mm/s, tichý termální tisk a zabudovanou vyrovnávací paměť umožňující příjem dat během tisku. Obsahuje řídicí periferie pro ovládání externího zařízení, například pokladního šuplíku. Má také možnost nastavení hustoty tisku a tiskne na standardní 80 mm široký termopapír.

Sestavu je možné rozšířit o čtečku čárových kódů, která zefektivní Váš prodej nebo evidenci slev věrným zákazníkům, který používají vaše věrnostní karty.

Pokud prodáváte například prostřednictvím výdejního okna, určitě oceníte také možnost rozšíření o zákaznický displej, který je určen pro zobrazování účtenek a promoakcí zákazníkům. Umí zobrazovat jak fotografie ve volitelném pořadí, tak přehrávat videa.